Данък общество на Еньовден.
Преди месец имаше буря и беше свалила две дървета на една от главните алеи в Западен парк, където е любимото ми изкачване.
Ако има някой, който трябва да поддържа точно тази част - това съм аз.
Разчистих и още един завой с паднало дърво и клонаци.
Бичкия, брадва и лозарска ножица - без модерни глупости, които учат на мързел. Old school инструменти на десетки години, които при грижливо отношение, изкарват по няколко поколения. И то не висейки на стената.
Истинска тренировка сред природата.
Паркът се отплати с цъфнал чичек.
👉 Държавата - това сме ние.
А общественополезният труд носи една специална удовлетвореност, която всеки трябва редовно да изпитва.