home Get a blog for free contact login

Слънцето е необходимост, не опасност

Posted: Fri, 26 Jun 2026 12:37:57 +0300
Author: Делян Кръстев

Лятото е тук и редица "експерти" пак ще ни обясняват, колко е вредно Слънцето за нас.

Слънцето е звездата, която е направила живота на Земята възможен.
Слънцето е било с живота от първата секунда на възникването му и през милиардите години на еволюцията му.

Ако някой оспорва адаптацията ни към Слънцето или нуждата ни от него - той е идиот.

Вредни са отровите, с които ще намажете телата си за да се предпазите от Слънцето. Защитните кремове съдържат брутални токсини като титаниев диоксид и всякакви консерванти.

Вредни са и "експертите", които говорят лъжи за Слънцето.

Слънцето ще внесе баланс в сложната биомеханична машина, която представляват телата ни. Ще повиши имунитета ни и ще ни върне обратно към това, което трябва да бъдем - хора, живеещи в хармония с природата.
Природата-майка, от която всички произлизаме и към която всички се връщаме.

--

"За всеки един, който умира от слънчево излагане, 329 други умират, защото не са получили достатъчно на слънце. Не само това, но 75% от меланомите се намират в части от тялото, които не излагаме на слънце."

Референция:


Posted in dir: /blog/
Tags: Слънце

Show comments Report article PermaLink

All tags SiteMap Owner Cookies policy [Atom Feed]